![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
14:50, 15 березня 2017 р.
Відбірково-особистий чемпіонат області з настільного тенісу
11-12 березня в ДЮСШ №3 м. Хмельницького відбувся відбірково-особистий чемпіонат області з тенісу настільного серед кадетів та юніорів. Понад 90 тенісистів з різних міст і районів нашого регіону прибули для того, щоб спробувати пробитися на головний чемпіонат країни.
Представник від Кам'янця-Подільського, у віковій категорії "хлопчики 2007 і молодше" зумів посісти призове місце. За результатами чемпіонату перемога розподілилася наступним чином:
1 місце – Ярослав Гричун (Славута)
2 місце – Богдан Шевчук (Кам’янець-Подільський)
3 місце – Денис Якшевич (Славута)
Вітаємо всіх призерів з нагородами та бажаємо їм подальших успіхів на шляху вдосконалення своєї майстерності та розвитку настільного тенісу в Хмельницькій області!
![Відбірково-особистий чемпіонат області з настільного тенісу, фото-1 Відбірково-особистий чемпіонат області з настільного тенісу, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:10, 24 липня
21
19:42, 24 липня
9
14:34, 19 липня
live comments feed...
Коментарі