• Головна
  • Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств «MMA PRO UKRAINE – 9: Битва хрестоносців»
14:03, 15 березня 2017 р.

11-12 березня в м. Луцьк  у торгово-розважальному центрі «ПортCity» відбувся міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств «MMA PRO UKRAINE – 9: Битва хрестоносців».

На арені розваг «Generator City» у двобоях зійшлися 24 найсильніші спортсмени з України та Білорусі. Бійці у різних вагових категоріях показали не тільки технічні поєдинки, але й справжнє шоу.

Кам’янець-Подільський на цьому турнірі представляли три бійці з «ММА Club ГУНИ» - Максим ПАШКОВ (майстер спорту України, багаторазовий чемпіон України з панкратіону, призер Чемпіонату України), Олександр ГОРШЕЧНИК (чемпіон України з панкратіону, бронзовий призер Чемпіонату Європи з бойового самбо) та Костянтин АГАПОВ (майстер спорту України, чемпіон України з бойового самбо, володар Кубку України з бойового самбо, чемпіон України зі змішаних єдиноборств ММА).

2  32cfdeace0f14eb9ae529b049bf91b6b_XL

Олександр Горшечник  (70,3 кг) за рішенням суддів здобув перемогу над бійцем з м. Херсон Володимиром Баришевим. Максим Пашков (70,3 кг) больовим прийомом переміг бійця з м. Ходорів Володимира Горачика. На жаль Костянтин Агапов (70,3 кг), в зв’язку з отриманою травмою, не був допущений лікарями для подальшого бою.

До турніру спортсменів підготували Юрій НЕСТЕРОВСЬКИЙ, Андрій ЛІВІЦЬКИЙ та Назар ВИННИК.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію