• Головна
  • «Відділ Кадрів» запрошує до перегляду
12:38, 13 березня 2017 р.

«Відділ Кадрів» запрошує до перегляду

Ще у далекому 2009 році активна молодь Кам’янця робила розважальне телевізійне шоу «Шоу Кадрів», яке проіснувало два сезони: перший з березня по червень, другий з вересня по листопад. Першими ведучими були Микола Гордійчук та Сергій Андрушков. Для міста це був вагомий прогрес, адже до цього ніхто не пробував знімати та творити щось подібне.

Розважальне шоу проіснувало не довго і через технічні та інші обставини припинило своє існування.

У 2017 році автор, режисер та оператор Андрій Заєць вирішив відновити проект уже зі зміненою назвою «Відділ Кадрів», щоб урізноманітнити телевізійне життя містян.

Прем’єра першого випуску планується 17/3/17, «3849.com.ua» виступає інформаційним партнером проекту, тому наші відвідувачі зможуть відслідковувати свіжі випуски «Відділу Кадрів» на нашому ресурсі у рубриці «Новини», спецтема «Відділ Кадрів».

Програма «Відділ Кадрів» передбачається для телебачення та Інтернет-ресурсів. Шоу складається із трьох рубрик:

  • студія із гостем – цікаві спілкування на актуальні теми із відомими людьми міста, громадськими, не політичними діячами, творчими особистостями та іншими;
  • «Шопопалошоу» - рубрика у формі інтерв’ю із гостями Кам’янця (зірками, шоуменами та іншими особистостями, які приїздять до нас);
  • «Крок за кроком» - динамічно-аналітична рубрика, яка передбачає спілкування з молоддю міста на цікаві теми у формі опитувань.

У відродженому проекті «Відділ Кадрів» ведучими будуть: Іванна Шептицька, Ростислав Бородач, Геогрій Торяник, Вадим Беник. Продюсер та режисер незмінний – Андрій заєць.

Кожен випуск програми буде мати певну особливість, гості будуть влаштовувати конкурси, а глядачі зможуть виграти найрізноманітніші речі: квиточки на концерти чи заходи в місті, футболки, авторські книги та багато іншого, що зробить життя цікавішим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ВідділКадрів #шоу #програма #молодіжнапрограма #Кам'янець #АндрійЗаєць #прем'єра
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...