• Головна
  • I Кубку України з боулдерінгу: здобутки кам'янчан
12:32, 8 лютого 2017 р.

I Кубку України з боулдерінгу: здобутки кам'янчан

4-5 лютого місто Вінниця приймала спортсменів з усієї України на змаганнях I Кубку України з боулдерінгу.

Майже 50 спортсменів демонстрували свою вправність в проходженні коротких, але таких виснажливих трас.

I Кубок України не відбувся без спортсменів із Кам’янця-Подільського. Дитяча юнацька спортивна школа №2 відділення скелелазання представили учасників.

У чоловічому поєдинку від нашого міста змагалися Шафранський Ярослав, який посів 5 сходинку рейтингу та Білий Віктор – 4 сходинка турнірної таблиці.

Дівчат  представляла – Муляр Марія, яка зуміла потрапити в трійку найкращих та посіла 2 сходинку.

Змагання проходили у дружній атмосфері, але коли справа стосувалась фіналу, то кожен учасник старався викластись на 100%, першість вибороли ті, хто мали гарну розтяжку, динаміку та наперед прораховували свій маршрут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію