• Головна
  • Інформація для майбутніх батьків
15:49, 30 січня 2017 р.

Інформація для майбутніх батьків

Щотижня, в середу та п’ятницю, психолог Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Віталій Поліщук спільно з лікарем акушер-гінекологом Олесею Мельник проводять заняття для майбутніх батьків у перинатальному центрі.

Заходи проходять у «Школі відповідального батьківства» в рамках реалізації спільного шведсько-литовсько-українського проекту «Становлення особистості дитини».

Так, 27 січня відбулося чергове заняття для вагітних жінок та їх чоловіків. План заняття передбачає спільну роботу жінок з чоловіками щодо  особливостей перебігу пологів, переваг та технік грудного вигодовування, методів стимуляції лактації, особливостей догляду за новонародженою дитиною. 

Також, окремо від дружин, чоловіків, які виявили бажання бути присутніми під час пологів, психолог ознайомлює із перевагами та алгоритмом їх дій при партнерських пологах та методами знеболення під час переймів. Чоловіки, котрі раніше вже брали участь у пологах, охоче діляться своїм досвідом та висловлюють впевненість у важливості народжувати разом з дружинами.

Зазвичай, зустріч завершується запитаннями від чоловіків та відповідями спеціалістів.

Робота «Школи відповідального батьківства» триває. Заняття проводяться щосереди та щоп’ятниці о 13:00. Запрошуємо майбутніх батьків на заняття.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Школавідповідальногобатьківства #батьки #пологи #вагітні #проект
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...