• Головна
  • Казарми Старої фортеці шукають інвестора
09:34, 28 грудня 2016 р.

Казарми Старої фортеці шукають інвестора

Кам’янець-Подільська міська рада повідомляє про початок підготовчих робіт щодо оголошення аукціону із залучення потенційного інвестора для передачі на реконструкцію об’єкта національного значення «Казарми фортеці» на вул. Госпітальна, 14 в м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області, (охоронний номер № 751).

Пам’ятка знаходяться в південній частині Старого міста, що є історичним центром м. Кам’янця-Подільського, у каньйоні річки Смотрич, на правому її березі і виступає домінантною серед існуючої забудови. Казарми фортеці збудовані на перепаді висот і формують другу лінію забудови вул. Руської, вище по рельєфу. 

Пам’ятка належить до небагатьох збережених зразків оборонно-казармених споруд ХVІІІ ст. в Україні. Над її спорудженням працювали видатні польські архітектори і фортифікатори Ян де Вітте, Станіслав Завадський та російський архітектор Симеон Учта. Історична пам'ятка знаходиться в аварійному стані та потребує залучення інвестицій. 
За більш детальною інформацією звертатись до департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста кабінет 314, за телефоном 51660 або на електрону адресу [email protected].
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#казарма #флотеця #інвестор
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...