• Головна
  • Кам'янець-Подільська команда ветеранів стала срібним призером кубку України з футзалу
09:58, 21 грудня 2016 р.

15-18 грудня в Сумах проходив Кубок України з футзалу серед ветеранів (55+), в якому взяли участь 11 збірних команд міст та районів України.

У цих змаганнях учасники були розподілені на три підгрупи. Збірна команда «Фортеця» нашого міста в попередніх іграх поступилася містам Дзержинськ та Київ і перемогла команду з Ніжина.

В чвертьфіналі наші футболісти перемогли команду з міста Кодима Одеської області. А в півфіналі з рахунком 3:2 - футболістів з Прилук. Фінальна гра з киянами завершилася внічию - 1:1. І, на жаль, в серії 11-метрових ударів наші футболісти поступилися і вибороли срібні медалі Кубку України.

Кращим нападаючим нашої команди став Євген Слабунов, а кращим захисником - Ігор Міньков.