10:01, 28 листопада 2016 р.

"5 хвилин рятує життя"

23 листопада в приміщенні Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся навчальний тренінг з навичок надання першої медичної допомоги при різних нещасних випадках.

Захід проводили викладач та студенти, що входять до складу рятувальної дружини ДВНЗ «Кам’янець-Подільський індустріальний коледж» у рамках реалізації міжнародного польсько-українського проекту «5 хвилин рятує  життя». Тренінг пройшли волонтери Центру – студенти спеціальностей «Соціальна педагогіка» та «Соціальна допомога» Кам’янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка.

На занятті молоді люди мали змогу відпрацювати практичні навички на медичних тренажерах-фантомах за методикою надання першої невідкладної медичної допомоги: штучного дихання, непрямого масажу серця, перев`язок, накладання джгута тощо.

2

Участь у практичному занятті надала можливість майбутнім працівникам соціальної сфери набути практичних навичок, які можуть стати в нагоді при наданні першої невідкладної медичної допомоги у важких та непередбачуваних ситуаціях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дружиниДВНЗ #проект #5хвилинрятуєжиття #студенти #допомога
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...