
15:40, 25 листопада 2016 р.
Кубок міста з баскетболу серед юнаків
У Кам’янці-Подільському нещодавно пройшов Кубок міста з баскетболу серед юнаків 5-7 класів.
Організаторами змагань виступили ДЮСШ №1 за підтримки міського управління освіти і науки.
Роботу суддівської колегії забезпечив відділ молоді і спорту департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради. А призовий фонд - Кам’янець-Подільська баскетбольна команда «ДІ-ДІ–БАО».
За результатами змагань місця розподілились так:
І місце - ЗОШ №15;
ІІ місце - НВК №14;
ІІІ місце - НВК №9;
ІV місце - СЗОШ №5;
V місце - НВК №8.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:05
Вчора
16:13
25 червня
16:08
25 червня
09:48
24 червня
14:18
23 червня
ТОП новини
Оголошення

Коментарі