Впорядкування туристичної оглядової зони передбачають, у першу чергу, вирівнювання покриття майданчика, прокладання доріжок, встановлення захисного огородження. Роботи виконуватимуться відповідно до погодних умов.
![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
Міська рада спільно з Національним історико-архітектурним заповідником «Кам’янець» ініціювали проект благоустрою оглядового майданчика, що навпроти Вірменського бастіону.
Впорядкування туристичної оглядової зони передбачають, у першу чергу, вирівнювання покриття майданчика, прокладання доріжок, встановлення захисного огородження. Роботи виконуватимуться відповідно до погодних умов.
Коментарі