Нагадаємо, що 16 листопада було складено 9 протоколі, попереджаємо підприємців, що несвоєчасне прибирання прилеглої території тягне за собою адміністративне покарання у вигляді штрафу.
![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
За порушення правил благоустрою території міста - несвоєчасне прибирання прилеглих територій від снігу - 17 листопада працівники Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом склали 16 протоколів про адміністративне правопорушення.
Нагадаємо, що 16 листопада було складено 9 протоколі, попереджаємо підприємців, що несвоєчасне прибирання прилеглої території тягне за собою адміністративне покарання у вигляді штрафу.
Коментарі