
17:04, 14 листопада 2016 р.
Юні кам'янчани стали призерами турніру з вільної боротьби
12 листопада в місті Борщів відбувся відкритий районний турнір з вільної боротьби серед юнаків пам'яті Г. Олійника та О. Гринчука.
У турнірі змагалися близько 80 учасників. Команду ДЮСШ №2 представляло 19 спортсменів. Чемпіонами турніру стали Ярослав Шупарський, Дамян Костинюк, Олег Яковенко, Єгор Горох.
II місце посіли Давид Костинюк, Олександр Ільков.
III місце - Назар Валерський, Михайло Федорак, Микола Хращевський, Данило Костинюк.
В загальному заліку команда ДЮСШ №2 посіла I місце.
Підготували спортсменів тренери відділення вільної боротьби Дмитро Пасенко, Володимир Костинюк, Віталій Малєнков, Валентин Негода
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:18
23 червня
10:34
22 червня
ТОП новини
Оголошення
13:43, 12 червня
13:45, 12 червня
00:12, 22 червня
13:35, 12 червня
13:37, 12 червня

Коментарі