
08:52, 11 листопада 2016 р.
Водій, в якого з маршрутки випала жінка, залишається на роботі
Водій кам’янецької маршрутки, із салону автомобіля якого випала жінка, надалі працюватиме на маршрутному таксі №1.
Про це в коментарі НГП повідомив завідувач відділу пасажирських перевезень Кам’янець-Подільської міської ради Сергій Дергунов.
За його словами, постраждала жінка не має до водія жодних претензій, що вона й підтвердила у суді, винуватець ДТП оплатив їй лікування. Чиновник нагадав, що суд вирішив не позбавляти чоловіка водійських прав, тому навіть якщо підприємець звільнить водія, то останній зможе влаштуватись до іншого перевізника.
Водночас у відділі перевезень усвідомлюють провину водія та заявляють, що рішення ще може бути переглянуте.
Нагадаємо, суд визнав водія винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.286 КК України, призначивши йому покарання у вигляді позбавлення волі на строк три роки без позбавлення права керувати транспортними засобами.
На підставі ст.75 КК України водія звільнили від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком один рік.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:09
12 березня
20:51
12 березня
Оголошення
06:46, 12 березня
13:22, 1 березня
17:54, 2 березня
7
12:35, 3 березня

Коментарі