![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
12:51, 9 листопада 2016 р.
Тренінги від Британської Ради для кам'янчан
Півтора роки тому в Україні відкрився офіс Британської Ради. Однак віднедавна і в Кам’янці-Подільському з’явилася можливість долучитися до роботи цієї міжнародної організації.
Нещодавно Кам’янець-Подільська громадська організація «Кам’яний острів» стала партнером Британської Ради в Україні, про що підписала з нею відповідний договір. Відповідно до нього в Кам’янці розпочався цикл тренінгів за програмою «Активний громадянин».
Після його проходження кожен учасник зможе подати до Британської Ради грантові проекти, які дають можливість розвитку громад. Далі фахівці оцінять їх і спільно з міською владою оберуть найкращі для фінансування та втілення в життя.
Сьогодні в центральній бібліотеці ім. К. Солухи проходить другий із чотирьох тренінгів. Проводить його голова ГО «Кам’яний острів» Тетяна Сметанюк.
Зазначимо, що програма «Активний громадянин» впроваджується в різних куточках світу з 2009 року і на сьогодні охопила більше ста тисяч учасників, які відвідували навчально-практичні семінари, конференції, долучалися до соціальних досліджень і міжнародних навчальних візитів. Мета програми – створити світ, в якому люди мають можливість мирно й ефективно взаємодіяти з іншими задля сталого розвитку своїх громад.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:10, 24 липня
14
10:28, Сьогодні
10:00, 19 липня
15
12:50, 17 липня
1
07:39, 17 липня
1
live comments feed...
Коментарі