• Головна
  • Кам'янчани стали учасниками польського проекту «Краса Польщі та України очима молодих артистів»
10:08, 1 листопада 2016 р.

Кам'янчани стали учасниками польського проекту «Краса Польщі та України очима молодих артистів»

Упродовж дев’яти днів – з 18 по 27 жовтня група учнів та вчителі  НВК №13 брали участь у польсько-українському проекті «Piękno Polski i Ukrainy widziane oczami  przez młodych artystów» («Краса Польщі та України очима молодих артистів»), який проводився у с. Гожічки та с. Срібна Гура.

2

Метою даного проекту був обмін культурним досвідом, традиціями, особливостями розвитку націй двох сусідніх держав - України та Польщі.

Учні НВК №13 продемонстрували колорит української культури, пісенність мови, красу українського танцю; презентували історію рідного міста на спільних заняттях та під час виступів у навчальних та культурних закладах населених пунктів Гожічки та Срібна Гура. Для кожного учасника проекту була гарна нагода перевірити та вдосконалити свої мовні навички володіння польською мовою.

3

Польська сторона була вражена високим рівнем розвитку творчих та комунікативних здібностей учнів НВК №13 і підкреслила позитивний вплив на розвиток учнів  10-літньої співпраці між навчальними закладами Гміни Гожіци та НВК №13 м. Кам’янця-Подільського.
Кам'янчани стали учасниками польського проекту «Краса Польщі та України очима молодих артистів», фото-1
Кам'янчани стали учасниками польського проекту «Краса Польщі та України очима молодих артистів», фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#НВК№13 #PięknoPolskiiUkrainywidzianeoczamiprzezmłodychartystów #проект #КрасаПольщітаУкраїниочимамолодихартистів #польсько-українськівідносини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...