• Головна
  • У Кам'янці відбудеться тренінг "Активні громадяни" від Британської Ради
09:56, 1 листопада 2016 р.

У Кам'янці відбудеться тренінг "Активні громадяни" від Британської Ради

Громадська організація «Творче об’єднання письменників та художників «Кам’яний острів» 9-10 листопада проведе тренінг «Активні громадяни» за сприяння Британської Ради.

Британська Рада – це неміністерський орган Великої Британії, який поширює британську культуру за межами країни. У 2009 році був створений проект «Активні громадяни», спрямований на молодь, щоб навчити її вести міжкультурний діалог та займатися соціальним розвитком. Задіяні у проекті понад 40 країн Близького Сходу, Європи, Північної Африки, Південної та Східної Азії.

В Україні орієнтиром є пропагування розвитку знань та навичок, які б допомагали молоді пізнавати інші культури, вирішувати конфлікти як на місцевому рівні так і на всеукраїнському, в основному це стосується подій на Сході України.

29-30 жовтня відбувся перший тренінг, а на початок листопада планується наступний. Для участі потрібно заповнити реєстраційну анкету: https://goo.gl/forms/dhWVmm7aAwlrooZw2.

Програмою тренінгу передбачено навчити писати учасників власні проекти спрямовані на соціальну активність. Роботи можна буде відправити на конкурс міні-грандів від Британської Ради та в разі здобуття перемоги отримати 15 000 грн. для реалізації.

Усіх бажаючих стати соціально активними, запрошують 9-10 листопада на 11:00 в міську центральну бібліотеку К. Солухи. Участь безкоштовна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БританськаРада #тренінг #міні-гранд #Активнігромадяни #Творчеоб’єднанняписьменниківтахудожників«Кам’янийострів»
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...