• Головна
  • Ліцензія на Всесвітні ігри у кам’янчанина Головатюка Романа
12:34, 31 жовтня 2016 р.

Ліцензія на Всесвітні ігри у кам’янчанина Головатюка Романа

З 23 по 30 жовтня в Словенії (м. Марибор) відбувся Чемпіонат Європи з кікбоксингу (К1, LK, LC).

На цьому Чемпіонаті розігрувалися (в розділі К-1) ліцензії на Всесвітні ігри, які пройдуть в Польщі у 2017 році. Всесвітні ігри організовуються з метою популяризації та розвитку видів спорту, що не входять до програми Олімпійських ігор, є міжнародною спортивною подією, що об’єднує спортсменів найвищого рейтингу всього світу. Проводяться Всесвітні ігри 1 раз на 4 роки після Олімпійських ігор.

Збірна команда України здобула 6 ліцензій у вагових категоріях 63,5, 67, 71, 86, +91кг серед чоловіків та 60 кг серед жінок.

2

Кам'янчанин Головатюк Роман здобув ліцензію посівши 3 місце в ваговій категорії +91кг. Роман провів 3 поєдинки: в першому здолав спортсмена з Туречинни достроково в 2 раунді, в другому переміг за кількістю балів спортсмена  з Литви - Чемпіона Кубку Світу з К-1, в третьому поединку програв спортсмену з Хорватії, отримавши травму.

З Хмельницької області Головатюк Роман другий, а з Кам'янця-Подільського перший спортсмен, який буде представляти Україну на змаганнях такого рівня.

До змагань спортсмена підготував тренер-викладач ДЮСШ №2 Анатолій Лабатюк.