![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
13:35, 6 жовтня 2016 р.
Служба у справах дітей звітує
За дев’ять місяців на первинний облік служби у справах дітей взято 7 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Їх влаштовано: під опіку, піклування – 3, в прийомну сім’ю – 1, на повне державне утримання – 3 (2 дітей відібранні від батьків без позбавлення їх батьківських прав, 1 – залишена матір’ю в пологовому будинку міської лікарні).
Упродовж вказаного періоду з первинного обліку служби знято 11 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У зв’язку із досягненням повноліття – 8 дітей; осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, передано для супроводу в міський ЦСССДМ; у зв’язку з усиновленням дітей – 3.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
13:34, 13 липня
10:00, 19 липня
17
16:58, 18 липня
13:34, 13 липня
live comments feed...
Коментарі