• Головна
  • Хмельниччина зміцнює співпрацю з Євросоюзом
16:11, 30 вересня 2016 р.

Хмельниччина зміцнює співпрацю з Євросоюзом

У Хмельницькому в Департаменті спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС з робочим візитом побували представники Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні.

Поважні іноземні гості відвідали тренінг «Інструменти ефективного управління», який проводили фахівці Департаменту. Реалізація зазначеного проекту передбачає впровадження сучасних методів і технологій у системі управління персоналом та комунікацій з громадянами.

Представників місії Євросоюзу було ознайомлено з процесом спеціальної та спеціалізованої підготовки, що проводиться у Департаменті, з його структурою, матеріально-технічною базою, використанням сучасних інформаційних технологій у роботі та основними напрямками діяльності у сфері митної та податкової політики.

Також відбулося знайомство з кінологічним навчально-тренувальним комплексом, який віднедавна став одним із європейських навчальних центрів Всесвітньої митної організації, продемонстровано роботу кінологічних команд.

На закінчення зустрічі керівництво Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС та представники Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні обговорили питання співпраці. Обидві сторони висловили впевненість у подальшій дієвій та продуктивній спільній роботі.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Євросоюз #Хмельниччина #митниця #політика
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...