09:33, 30 вересня 2016 р.

30 вересня - День усиновлення

Усиновлення дітей в Україні є найкращою формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на виховання в родину, що надає їм більше прав і гарантій.

У службі в справах дітей Кам’янець-Подільської міської ради перебуває на обліку 76 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них п’ятеро підлягають усиновленню.

Відповідно до чинного законодавства, ведення обліку осіб, які бажають усиновити дитину, покладено на службу у справах дітей. 2016 року до служби надійшло чотири звернення, всім надано висновки про можливість бути усиновлювачами.

Всього на обліку перебуває 5 сімей (10 осіб) кандидатів в усиновителі, які, як правило, бажають усиновити дитину дошкільного віку. Цьогоріч знято з обліку 2 сімей (4 особи) – через усиновлення дитини і закінчення строку документів.

Протягом 2016 року громадянами міста усиновлено одну дитину, позбавлену батьківського піклування, яка тимчасово виховувалась в їх сім’ї. 

Згідно з рішеннями Кам’янець-Подільського міськрайонного суду у 2016 році, 5 дітей усиновлено одним із подружжя дитини другого з подружжя (внутрішньосімейне усиновлення).
У місті проживає 42 дитини, які усиновлено громадянами міста.

Повну інформацію з питань усиновлення громадянами України Ви можете дізнатися, прийшовши за адресою: м. Кам’янець-Подільський, майдан Відродження, 1 к.413, 414, Служба у справах дітей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#усиновлення #діти #службаусправахдітей
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...