• Головна
  • «Єдине вікно» дозволить перетинати кордон швидше
14:20, 7 вересня 2016 р.

«Єдине вікно» дозволить перетинати кордон швидше

Автоматизований сервіс «Єдине вікно», запущений ДФС за дорученням Прем’єр – міністра України, є ефективним інструментом для спрощення митних процедур.

Як відомо  IT спеціалісти завершили розробку унікального програмного забезпечення та почали ознайомлювати з інтерфейсом служби контролю ще на початку серпня. Як повідомляють експерти реалізація цього проекту приведе до значного спрощення різноманітних бюрократичних процедур а також допоможе автоматизувати інформаційний обмін.

Система дозволяє створити єдину електронну базу і обмінюватись інформацією між різними митними органами про вантажі, які перетинають кордон. При роботі з «Єдиним вікном» документи необхідно подавати лише в електронному вигляді. А дотримання принципу «мовчазної згоди» приведе до того, що процес отримання документів від контролюючих органів значно скоротиться.

Нагадаймо, що час на прийняття рішення контролюючим органом щодо перевірки вантажу складає 4 години. Якщо протягом 4 робочих годин з моменту отримання електронного повідомлення і необхідних сканованих копій документів від декларанта рішення щодо завершення відповідного виду контролю товарів не винесено, то воно приймається автоматично - за принципом «мовчазної згоди», і вноситься в інформаційну систему. Це рішення є підставою для завершення митного контролю та митного оформлення товарів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кордон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...