• Головна
  • На Хмельниччині експерти КМЄС представили презентацію протидії фінансовим злочинам та кіберзлочинності
10:27, 3 серпня 2016 р.

На Хмельниччині експерти КМЄС представили презентацію протидії фінансовим злочинам та кіберзлочинності

З метою продовження подальшого співробітництва, розпочатого під час попередніх зустрічей, 2 серпня у прокуратурі  Хмельницької області відбулася зустріч правоохоронців регіону з делегацією Консультативної місії Європейського союзу в Україні.

Представники КМЄС - старші радники і спеціалісти з питань кримінальних розслідувань та окремих видів злочинів Андерс Альквіст, П’єр Вестен, Томмі Пейппе, Дмітріюс Кумасовас, Клікунас Паулюс, Клеменс Мюллер, Олександр Подпрігун, Сергій Рибченко та Сергій Деркач, розпочали програму з триденної презентації для працівників органів прокуратури та слідчих поліції.

Зокрема, вона включає передовий досвід країн Євросоюзу з протидії корупції та кіберзлочинності, розслідування фінансових кримінальних правопорушень, у тому числі відмивання коштів, здобутих злочинним шляхом. Також обговорено аспекти міжнародно-правового співробітництва.

    У свою чергу заступник прокурора області Сергій Нагребецький стисло ознайомив із результатами роботи правоохоронних органів Хмельниччини з викриття і розслідування злочинів вказаних категорій. Він висловив вдячність організаторам заходу та сподівання, що започатковані навчання будуть корисними у роботі слідчих і прокурорів.
   
 Презентація відбулась у конструктивній дружній атмосфері, її учасники обмінялись думками і досвідом.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прокуратура #КМЄС #презентація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...