• Головна
  • У Центрі розмінування випустили перших позаштатних інструкторів з інженерної підготовки
14:22, 23 липня 2016 р.

У Центрі розмінування випустили перших позаштатних інструкторів з інженерної підготовки

Відповідно до рішення першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України на базі Кам'янець-Подільського Центру розмінування в період з 23 травня по 23 липня проведено збір з підготовки позаштатних інструкторів за напрямом інженерної підготовки.

Метою підготовки фахівців даного напряму є здобуття нових знань, умінь, навиків та методики проведення занять з вибухової справи, влаштування, подолання інженерних загороджень, виявлення саморобних вибухових пристроїв (СВП), вибухонебезпечних предметів та фортифікаційного обладнання позицій підрозділів.

Два місяці досвідчені інструктори Центру розмінування навчали слухачів тонкощам саперної справи із врахуванням стандартів НАТО. Переважна більшість занять носила практичну спрямованість і проводилися в умовах наближених до реальних із широким використанням штатного озброєння, засобів імітації, макетів мін, СВП тощо.

Заключним етапом проведення Зборів стало складання слухачами випускних іспитів. Як зазначив заступник начальника Центру розмінування підполковник Олег Гаврилюк більшість слухачів показали гарні знання з основних предметів навчання.

Крім цього офіцер додав, що з метою недопущення випадків втрат особового складу на мінно-вибухових загородженнях, вкрай важливо вже сьогодні, запровадити в військах, систему позаштатних інструкторів з інженерної підготовки, а підготовку інструкторів здійснювати, за методичною допомогою військовослужбовців Центру розмінування, адже саме його особовий склад має неабиякий теоретичний та практичний досвід проведення робіт з розмінування, пошуку знищення (знешкодження) саморобних вибухових пристроїв, вибухонебезпечних предметів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Центр розміеування #інструктори #вибухові пристрої
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...