• Головна
  • Суб'єктам зовнішньоекономічної діяльності Хмельниччини надано пільг при ввезенні товарів на 70 мільйонів гривень
09:28, 20 липня 2016 р.

Суб'єктам зовнішньоекономічної діяльності Хмельниччини надано пільг при ввезенні товарів на 70 мільйонів гривень

Протягом 2016 року Хмельницькою митницею ДФС суб‘єктам ЗЕД при ввезенні товарів в Україну надано пільг від сплати митних платежів на загальну суму 70,6 мільйона гривень. Для порівняння варто зазначити, що за шість місяців 2015 року сума імпортних пільг складала 5,3 мільйона гривень. 

Структура звільнень від сплати митних платежів при ввезенні товарів на митну територію базується на Угоді з Європейським Союзом щодо товарів, які ввозяться в Україну та походять з країн ЄС, а це третина від загальної суми наданих преференцій, та двосторонніх міжурядових угодах з країнами СНД про зону вільної торгівлі, що становить 6,1 мільйона гривень.
Митні пільги на суму 32 мільйони гривень надано на ввезення матеріальних частин, провізії та іншого майна, що закуплені для потреб Збройних Сил України, відповідно до Угоди між державами учасницями Північноатлантичного договору та іншими країнами, які беруть участь у програмі «Партнерство заради миру».

Окрему пільгову категорію склали підакцизні товари, що використовуються як сировина для виробництва підакцизної продукції, товари, що ввозяться на митну територію України на строк не менше трьох років іноземними інвесторами відповідно до Закону України «Про режим іноземного інвестування» та племінні чистопородні тварини, племінні ресурси, що переміщуються суб'єктами спеціального режиму оподаткування, встановленого статтею 209 Податкового кодексу України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#митниця #пільги
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...