• Головна
  • У Кам'янці-Подільському пройшов тренінг для операторів системи управління інформацією
14:36, 15 липня 2016 р.

У Кам'янці-Подільському пройшов тренінг для операторів системи управління інформацією

З 11 по 15 липня координатором проектів ОБСЄ в Україні у рамках проекту «Розбудова сектору протимінної діяльності в Україні» на базі Центру розмінування ЗС України у м. Кам’янці-Подільському, пройшов тренінг для операторів системи управління інформацією у протимінній діяльності ІМСМА.

Система ІМСМА була розроблена Женевським міжнародним центром гуманітарного розмінування, який надає експертну підтримку проекту, для забезпечення інформаційних потреб операцій з гуманітарного розмінування та поєднує у собі можливості бази даних та геоінформаційної системи, куди вноситься інформація щодо підозрюваних та підтверджених ділянок забруднення мінами та боєприпасами, робіт із очищення та інформування населення тощо.

У 2014-2015 р.р. Державною службою України з надзвичайних ситуацій було проведено пілотування системи, а з 2016 р. до її впровадження, як у перспективі загальнонаціональної інформаційної системи з протимінної діяльності, приступили ДСНС, Міноборони та Державна спеціальна служба транспорту Міністерства інфраструктури.

Під час тренінгу у Кам’янці-Подільському фахівці Міноборони отримають знання та уміння щодо вводу в систему ІМСМА даних нетехнічного обстеження від національних та міжнародних операторів, а також інших видів інформації, що наразі вводиться до системи Міністерством з метою підтримки гуманітарного розмінування у регіонах, постраждалих від ведення бойових дій.

По завершенню заходу представник Координатора місії ОБСЄ в Україні Антон Шевченко передав засоби маркування міннонебезпечних ділянок та 9 робочих станцій (персональних комп’ютерів) офіцерам які пройшли тренінг. Після чого учасники тренінгу обмінялись пам’ятними сувенірами та сфотографувалися на згадку. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Центр розміеування,ОБСЄ #тренінг
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...