380 тис. грн передбачено для міської поліклініки на придбання психотропних препаратів, що видаватимуться за рецептами медиків у разі амбулаторного лікування. І 257, 2 тис. грн – для ПМСД(первинної медико-санітарної допомоги). Із них 57, 2 тис. грн – на придбання креону для дітей, хворих на муковісцидоз – системне спадкове захворювання, обумовлене мутацією одного з генів. Ще 200 тис. грн необхідно на придбання астматичних препаратів.
![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
Коментарі