• Головна
  • Лічильники повірятимуть, не знімаючи
11:08, 15 липня 2016 р.

Лічильники повірятимуть, не знімаючи

Повірка лічильників води відтепер здійснюватиметься безпосередньо вдома у споживачів. Відповідне рішення 14 липня затвердили на засіданні виконавчого комітету міськради. Відтак, засоби обліку перевірятимуть не знімаючи. Нова послуга комунального підприємства дозволить значно скоротити процес повірки, а відповідно, заощадити час і кошти кам’янчан.

Виняток становитимуть лише ті випадки, коли лічильник несправний і потребує ремонту, або ж немає можливості підключити спеціальне обладнання.

Повірити лічильник прямо в квартирі стало можливо завдяки переносній проливній станції. Принцип її роботи полягає у фотофіксації процесу вимірювання з подальшим шифруванням і збереженням даних в незалежній пам’яті. Станція автоматично (без участі людини) отримує всю необхідну інформацію. А зняті показники передає до служби державного метрологічного контролю.

Державний повірник аналізує дешифрований  файл і за результатами обчислень видає документ про придатність чи не придатність лічильника води. Увесь процес відбувається без демонтажу і розпломбування лічильника. Тож метод фотофіксації дозволяє знизити час перевірки одного лічильника до 20-ти хвилин, використовуючи при цьому не більше 30-ти літрів води.

Зазначимо, що додаткової оплати послуга не потребує. Адже, відповідно до рішення виконавчого комітету №329 від 19 березня 2015 р., окреме нарахування за повірку лічильників було скасоване, а її вартість включено до тарифів на водопостачання.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лічильники #повірка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...