• Головна
  • Проект канатної дороги – на етапі економічних розрахунків
17:55, 13 липня 2016 р.

Проект канатної дороги – на етапі економічних розрахунків

Понад дві тисячі респондентів взяли участь в онлайн-опитуванні на сайті міської ради з початку травня щодо доцільності будівництва в Кам’янці-Подільському оглядової канатної дороги.

Середній вік респондентів – 20-40 років. 78,8% кам’янчан зазначили, що така атракція потрібна Кам’янцю-Подільському. А 77,8% готові самі прокататися на канатній дорозі. Половина опитуваних згодна проявити громадську ініціативу й долучитися до участі в реалізації проекту. 50% прагнуть здійснити оглядову подорож каньйоном заради гарних краєвидів, 20% - архітектури і стільки ж – пережитих емоцій.
Нагадаємо, що історія інвестиційного проекту «Будівництво оглядової канатної дороги в каньйоні річки Смотрич по периметру Старого  міста Кам’янця-Подільського» розпочалася ще кілька років тому, але лише ідейно. У квітні цього року проект здобув перемогу в «битві стартапів» від інвестиційної платформи «Startup.Network». Як результат – маємо інвестора, котрий уже відзняв промо-ролик. Планується його переклад кількома іноземними мовами та масштабна презентація в Україні, Польщі й Чехії.
У рамках цьогорічного святкування Дня міста було підписано меморандум про співпрацю між міською радою в особі мера Михайла Сімашкевича та ТОВ «Кам’янець-Подільська канатна дорога», директором якого є сам інвестор Олексій Жабський із 20-річним досвідом в управлінні інвестиційними проектами. 
«Головна умова співпраці – реєстрація бізнесу в місті, створення робочих місць та надходження податків до міського бюджету, - зазначає Михайло Євстафійович. - Проект будівництва оглядової канатної дороги – дороговартісний, а тому його реалізація планується з 2017 року в кілька етапів. Зараз цей інвестиційний задум знаходиться на стадії проектної та технологічної розробки, економічних розрахунків, узгоджується поетапний план подальших спільних дій».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#канатна дорога #проект #Кам'янець-Подільський
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...