• Головна
  • В Кам'янці на 15 безробітних - одна вакансія
11:23, 4 липня 2016 р.

В Кам'янці на 15 безробітних - одна вакансія

Питання ринку праці, зайнятості та безробіття є дуже актуальними в наш час, як в Україні, так і в нашому місті. Високий рівень безробіття є однією з найважливіших соціально-економічних проблем.

В умовах економіки сьогодення ці проблеми проявляються особливо гостро, і місто Кам’янець-Подільський не є винятком у цьому питанні: рівень безробіття у 2016 році в місті складав 1,9%. Кількість вакансій зменшується за всіма видами економічної діяльності та групами професій. Поглиблюється дисбаланс між попитом і пропозицією на ринку праці. До негативних факторів, які впливають на укомплектування вакансій та працевлаштування безробітних є затримка виплати заробітної плати на деяких підприємства та робота у режимі скороченого робочого часу.

.     Кількість наявних вакансій протягом січня-червня 2016 року становила 1409 одиниць, з яких 98,9% вакансій, поданих роботодавцями, пропонувалися від мінімальної заробітної плати до середньої заробітної плати. Актуальних вакансій на 01.07.2016 року становило 79 одиниць. На обліку в центрі зайнятості станом на 1 липня 2016 року перебувало 1229 осіб. Співвідношення чисельності безробітних громадян та вакансій  дорівнювало 15 особам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#безробіття #робота Кам'янець-Подільський #центр зайнятості #робота в кам'янці #робота каменец #работа каменец,
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...