• Головна
  • Абітурієнти просять зарахувати бали на ЗНО з біології за некоректні запитання
18:16, 14 червня 2016 р.

Абітурієнти просять зарахувати бали на ЗНО з біології за некоректні запитання

10 червня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з біології.

У  Кам’янці-Подільському працювали два пункти тестування  в НВК №16 (директор Ніколайчук В.Д.) та НВК №17 (директор Ткачук Б.М.). 

Явка абітурієнтів становила 90,7%  від загальної кількості зареєстрованих. Порушень в роботі працівників, залучених для проведення зовнішнього незалежного оцінювання, не виявлено, жодної роботи абітурієнтів не анульовано. 


"Деякі питання не відповідають змісту тесту. Питання про те, з чого будують будинки у Венеції, та місце проживання коали - недоречними у тесті з біології, адже більше направлені на географію. Також питання про отримання протидифтерійної лікувальної сироватки. Учні не повинні знати, що вводять коням на ранніх етапах ембріогенезу амніоцентез для дослідження, в тому числі каріотипу, ранній строк десь після 8 тижнів. До цього
часу це вже не ранній ембріогенез, а останні етапи його з переходом в 
плодовий період. У жодному підручнику з курсу шкільної програми, чи підготовки до ЗНО не знайдеш відповіді на ці запитання. Прошу зарахувати відповіді на ці питання, як вірні.", - така петиція з'явились на сайті "Общественные петиции https://secure.avaaz.org/ru/" 

Підписати петицію

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЗНО #біологія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...