Тільки для цього потрібно при собі мати посвідчення учасника бойових дій. А все завдяки домовленості мера Кам’янця Михайла Сімашкевича із місцевим підприємцем. Це – яскравий і вже не перший приклад тісної співпраці міської влади та бізнесу в Кам’янці-Подільському.
Нагадаємо, що окрім майданчика біля Ратуші, організовано також фан-зони у спорт-пабі «Команда» та кафе «Клітка». Вболіваймо за Україну разом!
![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
Коментарі