Як повідомив мер Кам’янця, на відпочинок поїдуть діти учасників АТО, які не потрапили у списки тих, хто відпочиватиме у Польщі та діти-сироти. Перебуватимуть вони закордоном упродовж тижня (з 24 липня по 1 серпня).
Нагадаємо, що завдяки тісній співпраці з містами-побратимами, юні кам’янчани уже не вперше мають можливість відпочивати закордоном. Минулого року діти учасників АТО перебували у Тарново Пудгурне, цього року 45 дітей військовослужбовців знову оздоровлюватимуться в Польщі з 11 по 24 липня.
Коментарі