
21:20, 9 червня 2016 р.
В с.Довжок(Чернівецька обл.) спалах африканської чуми, виставлено санітарні пости на кордоні з Хмельницькою областю
У зв’язку з виявленням вірусу «Африканської чуми свиней» в с. Довжок, Новоселецького району Чернівецької області 09 червня 2016 року працівниками 2 Державного пожежно-рятувального загону організовано санітарний пост на кордоні з Чернівецькою областю в с. Жванець Кам’янець-Подільського району, також працівниками Аварійно-рятувального загону ГУ ДСНС у Хмельницькій області створено пост біля паромної переправи у с.Устя Кам’янець-Подільського району. Чергування організоване у цілодобовому режимі у складі працівника 2 ДПРЗ на автомобілі МТО-АТ, національної поліції та Держпродспоживслужби. Черговою групою проводиться огляд техніки для недопущення завезення до м. Кам’янця-Подільського та району живих свиней, також м’яса свиней із Чернівецької області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:21
16 червня
17:07
16 червня
13:10
14 червня
12:40
14 червня
Оголошення
13:46, 12 червня
13:40, 10 червня
9
08:01, 7 червня

Коментарі