В конкурсі взяли участь 78 шкіл з 16-ти міст України. Міжнародне журі з лютого по червень 2016 року проводило оцінювання закладів за такими критеріями: зменшення питомих витрат електроенергії, рівень реалізації технічних та організаційних заходів, активність та креативність інформаційної кампанії.
Відповідно до результатів, переможцем визнано ЗОШ №12 імені Л.В.Дмитерка, за що школа отримала сертифікат на проведення енергетичного аудиту, грамоти та сувеніри від Проекту USAID.
Приємним є те, що саме школи Кам’янця-Подільського визнані найраціональнішими споживачами, адже скоротили своє використання електроенергії за рахунок впровадження технічних та організаційних заходів на 33,5 %, в той час коли середній базовий показник по Україні становить 17,5%, за що управління освіти і науки відзначили подякою від проекту USAID.
Проводили церемонію нагородження керівники Проекту USAID, представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства освіти і науки України та Державного Агентства з Енергоефективності та Енергозбереження.
![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
Коментарі