![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
12:05, 2 червня 2016 р.
Держсанепідслужба повідомила причини спалаху кишкової інфекції у дитячому садочку в Кам'янці-Подільському
“За результатами епідрозслідування, обставини, що сприяли виникненню спалаху: недотримання санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режимів. Про це свідчать позитивні знахідки лабораторних досліджень у змивах із об’єктів довкілля першої молодшої групи ДНЗ№22. У трьох змивах виявлена кишкова паличка ешеріхія колі, у двох – клебсієла та ще у одному — ентеробактер”, - кажуть у Держсанепідслужбі.
Ймовірний фактор передачі інфекції - забруднені предмети побуту та руки. Подія сталася ще на початку минулого тижня. Тоді захворіло п'ятеро діток, четверо з яких лікувалися у стаціонарі. Сьогодні всіх їх виписали.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі