Американський міцний алкогольний напій Джек Деніелс по праву вважається однією з найвідоміших і затребуваних марок сімейства віскі. Продажі цього елітного алкоголю неухильно ростуть з кожним роком. Саме віскі jack daniels судилося уособлювати собою всю американську асортиментну алкогольну лінійку. Багатьма цінителями цей сорт віскі негласно розглядається в якості національного надбання Сполучених Штатів. Тому, вважаємо, що буде цікаво дізнатися історію цього напою, як прийнято пити віскі в Америці і з яких інгредієнтів робиться справжній jack daniels за посиланням виски джек дэниэлс?

Історія пов'язує появу віскі Джек Деніелс на ринку елітного алкоголю з ім'ям якогось Джаспера Деніела, якому в 1875 році належить честь заснування власного лікеро-горілчаного підприємства в невеликому містечку. Минулі роки показали, що Джасперу була властива не тільки вправність, а й справжній комерційний талант, завдяки яким маленькому заводику всього через півстоліття судилося стати величезним алкогольним концерном. Цікавий факт: у власність винокурню Деніел придбав будучи ще 13-річним підлітком, отримавши офіційний дозвіл на виробництво спиртовмісного напою тільки після закінчення трьох років.

Ентузіазму Джасперу, засновнику всесвітньо відомого бренду, було не позичати. Творець знаменитого алкогольного напою настільки захопився справою, що поступово виявився повністю поглинутим ним: за все своє життя він так і не зустрів своєї половинки, залишившись бездітним холостяком. Тому власник знаменитого сьогодні на весь світ підприємства, так і не встиг обзавестися потомством, довелося заповісти свою прибуткову алкогольну справу рідному племіннику. Наступник не підвів, і вже в 1941 році на його віскі звернув увагу американський уряд. Напій був включений до реєстру марочних алкогольних напоїв штату Теннессі.