Сучасні кухні є для користувачів за сумісництвом обідніми залами. Це не дуже зручно, адже невелике за площею приміщення господарям доводиться розділяти на дві зони – на робочий сектор і їдальню. Це вимагає більш вдумливого підходу до оформлення кухні. Яким чином заощадити місце в даному приміщенні?

Для початку замініть звичайну техніку на вбудовану – це найбільш ефективний хід. Наприклад, ви можете використовувати спеціальні плоскі витяжки львів – вони представлені у великій кількості в каталогах на franke-partner.com.ua. У чому полягає особливість такої техніки? Вона ефективно економить місце на вашій кухні за рахунок того, що її треба кріпити не на стіну, а під навісну шафу. Тобто, ви можете повісити над плитою додатковий шафу і прикріпити під нею витяжний пристрій.

До речі, такі приховані моделі витяжок ідеально підійдуть тим користувачам, які не хочуть псувати оформлення громіздкою конструкцією. Справа в тому, що не в усі дизайни вдається акуратно вписати витяжку. У кухнях, оформлених під старовину, такі пристрої виглядають досить дивно. Так що, якщо у вас кухня прованс, кантрі, рустик, шеббі-шик або колоніальна, то використовуйте саме плоску модель витяжки. Вона заощадить місце і не зіпсує антураж.

Ваша кухня оформлена в сучасному дизайні, але вам не до душі громіздкі купольні варіанти витяжок? І на цей випадок є рішення – замовте похилу модель агрегату, яка відрізняється більшою компактністю. Такі конструкції також представлені в асортименті компанії franke-partner.com.ua.

Ви знайдете в каталогах і надійні кухонні змішувачі – від цих елементів теж залежить ваш комфорт на кухні. Звичайно, заощадити місце за рахунок них не вдасться, але ви можете за допомогою правильно підібраного змішувача істотно спростити собі життя. Ваше завдання – знайти модель, яка по висоті і довжині виливу буде ідеально відповідати мийці. До речі, останню теж вибирати треба вдумливо – так для практичних господарів справжнім порятунком будуть вбудовані мийки зі штучного каменю. На них не утворюється нальоту і патьоків, а за рахунок свого типу конструкції не дозволяють воді і бруду потрапляти в зазор між раковиною і стільницею.

Повернемося до вбудованої техніки. Не забудьте замовити для своєї кухні варочні поверхні – такі типи пристроїв набагато практичніше стандартних плит. Місця вони займуть трохи, але при цьому ні в чому не поступляться своїм громіздкими «родичам». У варочних поверхонь чудова продуктивність і непоганий функціонал. Це і робить їх затребуваними у користувачів.