Всі автолюбителі мріють про красиві номерні знаки на їх автомашинах. Але чим ж є номерний знак - прикрасою автомашини або об'єктивною необхідністю, покликаною брати участь в ідентифікації транспортного засобу? Сьогодні з'явилася можливість навіть замовити іменні номера та дублікати за посиланням изготовление дубликатов автомобильных номеров znaki.net.ua. Це викликано тим, що номерний знак є не простою прикрасою автомашини, а річчю покликаною виконувати завдання формування позитивного іміджу власника транспортного засобу.

На дорогах нашої країни, експлуатацію автомобільних номерів регламентує постанова від 2004 року про знаки номерні транспортних засобів. Якщо порівнювати з попередніми випусками українських номерних знаків сучасні номери, то потрібно відзначити значно більшу загальну кількість комбінацій. Це дозволило експлуатаційні терміни знаків збільшити кардинально. Для середньостатистичного українського водія сьогодні якісні дублікати і нові автомобільні номери випускаються рядом спеціалізованих підприємств. До числа найбільш авторитетних і професійних в цьому списку можна віднести Компанію znaki.net.ua.

Потрібно відзначити, що компанія не тільки виготовить стандартний знак для вашого транспорту, але і запропонує замовити дублікат номера для автомашини, виконаний за індивідуальним дизайном. Фахівці фірми пропонують якісні послуги з:

- виготовлення табличок інформаційного характеру;

- виготовлення табличок (номер будинку, назва вулиці і т.д.);

- виготовлення номерних знаків для автомашин з нестандартним кріпленням;

- виготовлення індивідуальних знаків для автомашин;

- виготовлення сувенірних номерів для автомашин;

- виготовлення дублікатів номерів для автомашин натомість зіпсувалися або загубилися;

- реставрації номерів для автомашин.