Завдяки вступу Польщі в Євросоюз дипломи польських інститутів автоматично визнаються у всіх країнах Європи без додаткових підтверджень, а освіта в Польщі повністю відповідає Міжнародним нормам класифікації освіти (ISCED). У зв'язку з цим випускники польських вузів можуть продовжити своє навчання в будь-якій країні Європи, а також за її межами.

Якщо вас цікавить вища освіта в польщі для українців, то ознайомтеся з нашою пропозицією.

Що стосується мови викладання, навчання ведеться англійською і польською мовами. Величезною перевагою для абітурієнтів при вступі в Польський університет є відсутність вступних іспитів, в свою чергу оцінки в атестаті так не грають величезну роль. По приїзду в навчальний заклад досить здати тест на знання мови.

Навчання в Польщі після 9 класу пропонує Європейська академія освіти в Любліні.

Преимущества навчання в Польщі

Відмінною позитивною характеристикою Польських Вузів є те, що вони орієнтують своїх студентів на практичну діяльність: практика в Польських фірмах, семінари, зустрічі з представниками бізнесу і професіоналами в області досліджуваної спеціальності дозволяють студенту зорієнтуватися в сучасних ділових реаліях задовго до закінчення університету.

Зважаючи на безперечну користь від знання іноземної мови досконало, а також отриманий обсяг знань і навичок, які студент набуває по закінченню Польського навчального закладу, у випускників відкриваються хороші перспективи продовжити навчання або кар'єру в Європі.

Варто мати на увазі, що Польща входить в зону Шенгену, це дозволяє студентам вільно подорожувати країнами Європи зі студентською візою.

Європейська Академія Освіти допоможе вам отримати якісну освіту.

Підготовчі курси польської мови проходять у великих державних вищих навчальних закладах Польщі, які розроблені для абітурієнтів, які хочуть пройти спеціальну довузівську підготовку і заодно підтягнути рівень володіння польською мовою до рівня B2 і вище.