Компресор, це найбільш ефективний (в експлуатаційному плані та досконалий в технологічному) тип гвинтових нагнітачів. Компресори цього типу мають максимально високий ККД та найвищий коефіцієнт підвищення тиску газу, або повітря серед аналогічних нагнітачів, що робить їх корисними в промисловому обладнанні, в конструкції автомобілів та побутової техніки (кондиціонери, холодильники).

Висока ступінь ефективності компресорів та їх робоча надійність не могли не позначитися на вартості цього обладнання, реставрація турбін ціна досить висока. Тому при поломці нагнітача, простіше всього звернутися в спеціалізовані ремонтні сервіси, ніж купувати новий. Наша компанія надає широкий спектр ремонтних робіт, спрямованих на професійне відновлення робочої ефективності компресорів. До професійних достоїнств нашої діяльності, численні замовники відносять наступні:

  • оперативність та високу якість ремонтних робіт;
  • багатий практичний досвід;
  • висока кваліфікація спеціалістів, для яких будова турбіни проста задача;
  • наявність на складах оригінальних запчастин до компресорів;
  • високий рівень сервісного обслуговування;
  • низька вартість ремонту та його надійність.

У своїй професійній діяльності наша компанія здійснює ремонт гвинтових нагнітачів будь-якої складності, реставрація турбін львів є гарантом якісно виконаних робіт. Звернення до профільних фахівців нашої компанії — це вибір по-справжньому практичних та розумних людей.

Етапи професійної діяльності компанії

Ремонт компресорів, що належать до цієї класифікації досить складний та трудомісткий процес, що вимагає від фахівця спеціальних знань та навичок. Першим етапом ремонтних робіт з нагнітачем є повна діагностика та виявлення поломок, після чого, з використанням профільного обладнання, співробітником компанії проводиться усунення неполадок, заміна деталей на нові.