Відразу можемо сказати, що достоїнства цієї спеціальності значно перекривають її недоліки. Тим більше, що наявність труднощів залежить від людини, від її уміння розпоряджатися своїм часом та силами, від майстерності спілкуватися з людьми та вирішувати складні завдання. Так вакансія aqa потребує того, що айтішникам нерідко доводиться цілодобово сидіти за комп'ютером, виконуючи чергове замовлення. Вони часто не можуть знайти спільну мову з клієнтом, і це закінчується тим, що фахівець виконує нецікаву роботу. До речі, для роботи в IT потрібно тренувати математичний склад розуму, бо деякі завдання вимагають хоча б елементарного знання алгебри. Але, на щастя, не всі. Існують різноманітні IT-спеціальності, орієнтовані на людей з математичним, аналітичним, творчим мисленням. Найвідоміші з них ми зараз і обговоримо.

Програміст – це Адам в IT-сфері на сайті вакансії .net. З нього почалося все, на ньому все й тримається донині. Програміст – це той, хто пише програми на основі спеціальних математичних алгоритмів. Це складна, але дуже захоплююча професія, яка відкриває величезні горизонти того, хто вирішується в неї піти.

Веб-дизайнер у компанії intellias одеса – це людина, що займається розробкою веб-сайтів, їх дизайном. Вони створюють веб-сайти, які ми з вами щодня бачимо в інтернеті. Однак розробкою та дизайном іноді займаються різні люди, що дає їм можливість оформляти сайт, не вникаючи в його складну заплутану структуру.

Системний адміністратор – це фахівець з обслуговування комп'ютерів та локальних комп'ютерних мереж. Не дуже жіноча професія, але приносить колосальний досвід та непоганий заробіток.

Тестувальник – це людина, яка займається тестуванням програмного забезпечення та веб-сайтів, контролює їх якість. На відміну від попередніх спеціальностей, навчання тестувальника займає порівняно мало часу, але дозволяє непогано заробляти та розвиватися далі в сфері IT.