Важливим моментом, який варто враховувати, вважається вік людини, яку ви хочете порадувати букетом. Особливо на це звертають увагу жінки. І хоча підбір кольорів для представниці прекрасної половини людства постійно вимагає нового підходу, завжди варто враховувати деякі моменти.

Для своєї коханої у нас ви можете замовити корзини з живих квітів.

Ледь розпустилися бутони символізують молодість і наївність. Такі квіти прийнято дарувати молодим дівчатам. Детальніше наэту тему – у відповідному розділі нашого сайту купити букет квітів львів.

Квіти «в самому розквіті» підійдуть більш зрілим жінкам. У цьому випадку гамма теж змінюється на більш соковиту. Доречні відтінки бордового, червоного, лілового або бузкового кольору.

Для літніх леді підходять суворі букети, а також рослини в горщиках. Занадто темні чи занадто яскраві кольори будуть в даному випадку не до місця.

Якщо вас цікавить доставка квітів у львові, то відвідайте наш сайт.

Якщо ви хочете подарувати букет дитині, простежте, щоб квіти легко поміщалися в маленькій дитячій долоньці. Ідеально підійдуть на невеликих стеблах і яскравих відтінків зі слабким запахом. У композицію можна додати іграшку або цукерки.

В якості подарунка для підлітків 10-15 років можна використовувати оригінальні і живі композиції. Якщо є можливість включити в них що-небудь з кола інтересів дитини, варто спробувати – підлітки дуже цінують оригінальність і індивідуальність.

Поговоримо про привід

В «сферу впливу» етикету входить також і привід за яким букет презентується. Величезні масивні композиції вимагають відповідної масштабної причини. Вони підкреслюють урочистість таких моментів, як ювілей або народження дитини, святкування особливих досягнень у професійній діяльності.

На побачення більш доречно принести невеликий букет ніжних квітів. Не забувайте, що Вашій обраниці ще належить носити його в руках якийсь час. Краще, щоб він був зручний.