Бюро професійних перекладів «Terra Lingua» вже довгий час завойовує довіру своїх клієнтів якістю і швидкістю послуг. Це команда справжніх професіоналів своєї справи, які не просто володіють великими знаннями в галузі лінгвістики і документознавства, але ще і дуже віддані своїй справі. Знаходячи підхід до кожного клієнта, ця команда впорається з будь-яким завданням, пов'язаним з перекладом документів або інших текстів, а також з легалізацією документів без будь-яких труднощів. Причому, зроблять це максимально швидко.

Бюро перекладів TERRA LINGUA здійснює переклади з величезної кількості мов на українську та російську, а також назад - з російської і української на багату кількість мов світу, навіть на дуже рідкісні мови (такі як дарі, пушту, хінді, туркменська мова і так далі).

Бюро перекладів «Terra Lingua» працює з усіма типами текстів. Це і художня література, і особисті листи, і величезна кількість різної документації: довідки з місця роботи, навчання, медичні довідки, сертифікати, паспорти, статутні документи підприємств і так далі. Ціни на переклад в «Terra Lingua» досить гнучкі і невисокі. Залежать від мови, з якою потрібно працювати, а також з об'ємом і типом тексту. Наприклад, переклад однієї друкованої сторінки художнього тексту з англійської мови обійдеться в 70 гривень. А одна сторінка стандартного документа (наприклад, довідки з місця роботи) - 50 гривень. Чим рідше або складніше мова - тим дорожче переклад. Наприклад, переклад стандартного документа на фарсі обійдеться в 140 гривень за сторінку. Також в даному бюро перекладів можливий усний переклад текстів. В такому випадку оплата проводиться за час роботи.

Крім того «Terra Lingua» може нотаріально засвідчити будь-який переклад або копію документів. Вартість цієї послуги приблизно 80 гривень за засвідчений переклад або 50 гривень за засвідчену копію документа. Нотаріальна завіра статусних документів підприємства входить у вартість перекладу цих документів і додатково нічого не коштує.

Звертайтеся в професійне бюро перекладів «Terra Lingua» і будьте впевнені в тому, що ця команда високих професіоналів знає свою роботу і зробить все максимально якісно, швидко і недорого. Адже в основі роботи кожного співробітника є принцип знаходження підходу до кожного клієнта і щоб клієнт залишився задоволений роботою і звернувся в «Terra Lingua» ще багато разів.