Velotrade — українська компанія, що вже майже 30 років займається розробкою та виготовленням велосипедів. Користується повагою та популярністю на вітчизняному ринку завдяки тому, що велосипеди "Велотрейд" — це ідеальний симбіоз високоякісних байків за доступними для українців цінами, а дитячі моделі лінійки ТМ "FORMULA" взагалі визнані кращими у своєму сегменті. На противагу розрекламованим зарубіжним брендам, купити такий велосипед може собі дозволити практично кожен, адже компанія запустила нову лінійку бюджетних моделей.

Асортимент дитячих велосипедів Velotrade

Дитячі та підліткові велосипеди представлені 4 торговими марками:

  • Formula — велосипеди, які не мають гідних конкурентів серед дитячих моделей у своєму сегменті ринку. Дитячі велосипеди Formula — це висока надійність конструкції, стильний дизайн, яскраві кольори і широкий модельний ряд.
  • Discovery — нова, бюджетна лінійка. Велосипеди мають привабливий, стильний дизайн, та відрізняються простотою збірки. Конструкція надійна, сидіння м'яке, посадка зручна.
  • Dorozhnik — модний дизайн і актуальні кольори самі по собі привертають увагу дівчаток до байку. Такий велосипед однолітки не залишить непоміченим. Лінійка представлена міськими моделями базової комплектації. Жодної зайвої деталі, але такий привабливий зовнішній вигляд!
  • OptimaBikes — круті байки для вибагливих підлітків. Бюджетні моделі мають спрощену конструкцію, в той час, як покращені оснащені якісними деталями і вузлами: колеса CapeEpic, як у справжніх гонщиків; вилка Suntour XCT для ідеальної амортизації; дискові гальма для екстремальної їзди; надійні перемикачі швидкостей Shimano.

Кращий друг дитині — велосипед!

Купити велосипед дитині — одне з головних завдань кожного дорослого. Адже які можливості відкриває перед малюками двоколісний друг. Це краща альтернатива комп'ютерним іграм, ефективний спосіб зміцнення організму та підвищення імунітету, і просто ідеальна можливість для пізнання навколишнього світу. Введіть нову сімейну традицію — на вихідних кататися на велосипедах, і побачите, якою вдячною буде Ваша дитина.

Купуючи дитячий велосипед, орієнтуйтесь на його характеристики, а саме: розмір коліс і висоту рами. Розмір коліс підбирається по зросту, а раму краще вибирати індивідуально, адже пропорції тіла у всіх дітей різні. Кваліфіковані менеджері інтернет-магазину http://velotrade.com.ua/uk/shop/velosipedi/filter/f71 допоможуть купити дитячий велосипед та розібратися у всіх тонкощах вибору!