Україна стрімко розвивається і набуває нових позицій на світовій арені. Це робить її привабливою для іноземців. Вони готові не тільки переводити сюди інвестиції, але і приїжджати на заробітки. Не відлякує їх навіть довга процедура оформлення документів. Що за папери повинні підготувати нерезиденти? По-перше, їм потрібна посвідка на тимчасове проживання. Це дозвільний документ, які свідчить про легальність перебування іноземця на території нашої держави. Отримують його для виїзду на територію держави на досить короткий термін.

А ось якщо іноземець планує тривалий час перебувати на території України, то йому потрібна вже посвідка на постійне проживання – вона дозволяє виїжджати в країну без візи. Також наявність дозволу на постійне місце проживання не обмежує іноземних громадян за часом перебування в Україні. Вони можуть приїжджати до нас в будь-який зручний час і на будь-які терміни. Спрощує даний дозвіл і процес працевлаштування. Тому якщо у нерезидента є плани щодо закріплення в Україні, йому варто починати підготовку з отримання ПМП.

Багато приїжджих беруться самостійно за оформлення документів. Такий підхід можна назвати раціональним і виправданим тільки в тому випадку, якщо вони добре знайомі з нашою правовою системою. Якщо ж вона для них – «темний ліс», то просто немає сенсу намагатися своїми силами пройти всі бюрократичні процедури. Набагато логічніше в цьому випадку вдатися до допомоги досвідчених фахівців. Але до кого саме звернутися?

Якщо вам потрібна консультація по міграційному праву або підтримка юриста з питань отримання ПМП, дозволу на працевлаштування, то переходите на https://migrationinukraine.com/ua – це віртуальне представництво компанії «Кирда Partners». Її співробітники готові надати всебічну підтримку нерезидентам у вирішенні різних юридичних питань. Завдяки своєчасному втручанню фахівців, приїжджі зможуть уникнути тяганини і швидко вирішити всі питання з документами.