Встановлення надмогильної плити на місці поховання це не тільки обов’язок для родичів померлого – це єдиний спосіб зробити щось для людини, яка пішла назавжди. Коли наступає суцільна тиша, а на серці багато недоказаних слів, їх можна викарбувати навічно для близької людини в камені, таким чином виказуючи найкращі почуття, вдячність и любов.

Творча майстерня Діабаз виконує індивідуальні замовлення на виготовлення надгробних пам’ятників а також має багато готових пам’ятників, які ви побачите як тільки перейдете за посиланням: http://diabaz.com.ua/.

Як відбувається виготовлення пам’ятників:

  • У разі, якщо ви маєте чітке уявлення як повинна виглядати надмогильна плита, Діабаз виготовить її на замовлення враховуючи усі ваші побажання. Якщо навпаки, вам важко визначитись із зовнішнім виглядом пам’ятника, майстри допоможуть вам і зроблять свої пропозиції.
  • Діабаз виготовляє одинарні, двійні та цілі комплекси надмогильних плит із дизайнерським оформленням.
  • Перед тим як виготовити пам’ятник, дизайнер зробить 3Д макет, для того щоб ви були упевнені в виборі.
  • Залежно від вашого бажання і фінансового стану, вам будуть запропоновані різні категорії пам’ятників- типові, елітні або ексклюзивні.
  • Обираючи гранітну надмогильну плиту, можете не сумніватися у тому що стоятиме вона дуже довго не піддаючись ніяким впливам зовні. Граніт не схильний до руйнування, впливу плісняви, вивітрюванню, вимиванню, не боїться ані холоду, ні жари. Це дуже міцний камінь, який найкраще підходить для використання в умовах вулиці.
  • На граніт можна наносити портрети, тексти або зображення. Для отримання унікального пам’ятника, по граніту використовують техніку кольорового портрету, ручну гравіювання, рублені шрифти, позолоту.
  • Якщо вам більше до вподоби мармур - будь ласка, елітний мармуровий пам’ятник стане гідним вираженням ваших почуттів.
  • За вашим бажанням майстри повністю облаштують місце поховання і нададуть усі необхідні аксесуари ритуального призначення для цього.
  • Виробники доставлять пам’ятник, а також встановлять, забетонують, облицюють правильно і надійно.

Розуміючи наскільки важким є процес оформлення місця поховання, тому майстерня пропонує виконання всього циклу робіт, починаючи від виготовлення пам’ятників, і закінчуючи доставкою і встановленням.

Причому встановити надмогильну плиту в будь якому містечку України – не проблема, Діабаз робить усе швидко і професійно. Для вас така постановка праці означає позбавлення від хвилювань і зайвого клопоту, а також це зовсім не дорого.