Компанія "ВТН" — відомий вітчизняний виробник з потужною навчально-виробничою базою та штатом кваліфікованих досвідчених співробітників. Високопродуктивні автоматичні лінії монтажу Philips і Mirae, високоякісні електронні компоненти від світових виробників та досвід розробки електроніки, яка працює навіть в екстремальних умовах, спонукали появу нового напрямку діяльності "ВТН" — виготовлення світильників для освітлення виробничих приміщень. Весь цикл виробництва зосереджено на заводах "ВТН", тому компанії вдається випускати високоякісний товар, що здатен задовольнити вимоги будь-якого сучасного виробництва.

Спеціальні проекти підприємства

Нещодавно на виробничі лінії "ВТН" вийшли нові світильники — сучасні світлодіодні. Їх переваги в освітленні житлових, адміністративних, офісних та промислових об’єктів вже оцінили користувачі всього світу. А тепер і Україна зможе придбати енергоефективні світильники по доступній ціні вітчизняного виробника.

Для реалізації різних завдань виробничих приміщень, в асортименті компанії є світильники різних типів:

А — популярні світильники з універсальними характеристиками і стильним дизайном, призначені для загального використання.

В — моделі, що мають додатковий захист від пилу, бруду та бризок води. Призначені для використання на складах, у вологих приміщеннях. Можуть монтуватися на відкритих терасах.

С — спеціалізовані світильники з функцією контролю відпрацьованого часу та можливістю автоматичного блокування роботи. Створені для енергосервісних компаній, що надають послуги з освітлення територій.

D — багатофункціональні моделі з підтримкою димінгу, інтерфейсом DALI, регулюванням ССТ. Дозволяють керувати колірною температурою та яскравістю.

Е — світильники "Еко", розроблені спеціально для освітлення великих промислових приміщень, заводів, офісів, торгових центрів, спортивно-розважальних комплексів. Мають полегшену конструкцію, недорогі. Підходять для монтажу в стелі типу "Грильятто" та "Армстронг".

Р — моделі, призначені для резервного освітлення. При зниканні напруги переходять на зменшену потужність роботи, можуть комплектуватися вбудованим акумулятором.

Всі ці типи світлотехнічного обладнання Ви знайдете на сайті http://vtnled.com/potolochni-svitilniki, переважно це стельові світильники накладного чи вбудованого способу кріплення. Більш детальну інформацію по кожному типу можна дізнатися у менеджерів компанії "ВТН".