Обійтися без авіа перельотів неможливо. Багато хто віддає перевагу літакам перед наземним транспортом через їх швидкість і рівень комфорту. До того ж в деякі місця просто неможливо добрати по суші. Не дивно, що навіть ті пасажири, які бояться літати, періодично користуються послугами авіакомпаній.

Замовити авіаквитки сьогодні можна не тільки в касах. Набагато зручніше робити це через Інтернет. Ви можете скористатися сервісом Airlife, щоб придбати дешеві квитки в будь-яку точку планети. Тут є інформація про акційні пропозиції різних компаній. До того ж ви зможете звернутися до менеджерів порталу. Передбачено Центр клієнтської підтримки. Фахівці допоможуть вам забронювати квиток за потрібним напрямком.

Якщо ваша мета – заощадити, то намагайтеся замовляти квитки заздалегідь. Найдешевші з них набувають задовго до вильоту. Також краще не літати в «пікові» дати. Йдеться про святкові і вихідні дні.

У літаку важливо забезпечити собі комфорт. При перельоті слід багато пити. Обов'язково візьміть з собою зручний одяг і взуття. Особливо це стосується тривалих перельотів. Подушку для голови авіакомпанії зазвичай самі видають своїм пасажирам. Однак це стосується тільки тривалих рейсів. Тому, якщо збираєтеся летіти пару годин, захопіть подушку з собою.

Якщо ви боїтеся літаків, захопіть з ручною поклажею заспокійливі таблетки. Ще кращим рішенням буде випити в літаку снодійне. Тоді переліт пройде непомітно для вас.

Подумайте заздалегідь, чим займете себе в літаку. Закачайте заспокійливу музику або цікавий фільм на портативний пристрій. Читати газету або журнал буде не так зручно.