Якщо ви довгий час не можете працевлаштуватися на хорошу посаду в своїй країні, варто задуматися про переїзд. Причому краще вирушати навіть не в інше місто – ситуація з безробіттям і зарплатою по всій країні приблизно однакова. Розумніше буде виїхати на заробітки в сусідню державу. Наприклад, для українців є хороша робота в Польші. Оплачується тут праця наших співвітчизників добре. До того ж більшість компаній, які наймають українців, пропонують їм соціальний пакет.

Працювати в Польщі зручно. Тут вам необов'язково знати мову місцевих жителів. Цілком можна спілкуватися, використовуючи російську, українську чи англійську. Втім, через деякий час ви звикнете до польських слів і почнете їх розуміти. Звичайно, тим, хто претендує на престижні посади, все-таки, потрібно підготуватися. У вас буде більше шансів зайняти таку вакансію, якщо ви будете вільно володіти і англійською, і польською.

Які шанси в українців влаштуватися на хорошу і високооплачувану роботу в Польщі? Насправді їх чимало. Справа в тому, що самі поляки зараз активно виїжджають в країни ЄС. Таким чином, звільняється багато робочих місць. На них охоче беруть наших співвітчизників. Поляки, взагалі, досить привітно налаштовані по відношенню до українців.

У Польщі ви зможете не тільки непогано заробляти, але і відмінно відпочивати. Міста в країні дуже красиві. По їх вуличках приємно навіть просто пройтися пішки. До того ж в них багато розважальних закладів, де можна чудово провести час у вихідні дні і після робочого дня. Вам ймовірно сподобається в Польщі, і ви захочете залишитися тут жити. Коли у вас вийде стати громадянином країни, ви отримаєте можливість вільно пересуватися країнами ЄС - ще один важливий бонус.