Багато любителі подорожей вже добре знають сайти-агрегатори білетів на автобуси та інші види транспорту. Бронювання і купівля квитків через Інтернет стають все більш популярними, тому до інтернет сервісів поступово підтягуються й інші. Наприклад, сайти для покупки білетів на рейс вінниця рівне автобус онлайн.

Поїздки на автобусі далекого прямування давно популярні по всьому світу. Ті, хто мандрував самостійно по Азії, напевно, це помітили. Також це популярний вид транспорту, і в Європі, і в Україні. Але у мене особисто досвід кількох поїздок до Чорного моря з Києва на автобусі був так собі, боляче стародавній транспорт попадався, тобто міжміське автобусне сполучення розвинене, але не комфортно. Незабаром хочу спробувати поїхати через інтернет сервіс, сподіваюся, вони продають квитки від більш менш нормальних перевізників.

Що це таке і навіщо?

Інтернет сайт http://naavtobuse.com.ua/ пропонує пошук квитків у різних автобусних перевізників. Тобто агрегатор, на якому можна онлайн забронювати і купити квитки на автобуси далекого прямування по Україні, прилеглим країнам СНД, типу Білорусі, і по Європі. Зараз сервіс працює з більш ніж 500-ми перевізниками.

За аналогією з інтернет сервісами з пошуку авіа і ж\д квитків, готелів, сайт не перевозить пасажирів сам, а тільки надає можливість пошуку і покупки квитків, за якість автобусів і сервісу не відповідає. Правда, в якості промо-акції сервіс допоміг одному з перевізників взяти в лізинг гарні автобуси, які були обклеєні фірмовою символікою і курсують за маршрутом Київ - Львів. На цьому фірмовому маршруті компанії пропонують хороший сервіс, в автобусах Wi-fi, а на сайті періодично проходять розпродажі квитків за спеціальною акційною ціною. В майбутньому сервіс планує зробити кілька таких фірмових маршрутів за популярними напрямами.